دکوراسیون آزالیای مصنوعی

آزالیا به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود که نمادی از بی گناهی ، خوشبختی ، عشق و عزت است ، شناخته می شوند. آنها بوته های زیبا و شکوفا از گیاه تیره ردودندرون هستند که به طور معمول در بهار (از اواسط آوریل تا اواسط ماه مه) شکوفا می شوند. گلها بسیار ظریف هستند زیرا در عرض چند هفته پژمرده می شوند تا آنجا که ممکن است آنها را در یک موقعیت خنک و سایه دار قرار دهید. به دلیل محبوبیت ، برخی از شهرهای ایالات متحده شکوفه آزالیا را جشن می گیرند و آن را در چندین مجله نشان می دهند.

شکوفه های آزالیا در رنگ های مختلف – سفید ، قرمز ، صورتی و بنفش موجود است.  قیمت گل آزالیا  آزالیای سفید که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مردم معتقد بودند که مخفف پاکی ، وحدت و بی گناهی است. دو آزالیای سفید رایج ، آزالیای سفید دره دلاور و آزالیای سفید دلپذیر ژیرارد ، برای جفت شدن با گلهای رنگی واضح در باغ شما بسیار مناسب هستند زیرا می تواند علاقه های بصری را به بینندگان جلب کند.

با این حال ، گل آزالیا برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند به همین دلیل متخصصان نوآوری جدیدی را برای نسل جدید ایجاد کردند. آنها می دانند که بسیاری از افراد در کار بیش از حد مشغول هستند و دیگر نمی توانند از باغ خود مراقبت کنند. بنابراین ، برخی از شرکت ها در سراسر ایالات متحده در حال حاضر تولید آزالیای مصنوعی هستند.

آزالیای مصنوعی در گلدان ها

این گیاهان دارای گلدهی مصنوعی دارای درجه حرارت در فضای باز بهترین گزینه برای روشنایی مکانهای کم نور داخل خانه شما هستند و اگر آنها را در پاسیو یا ایوان بایر خود قرار دهید بسیار زیبا به نظر می رسند. Cascade Pink azalea تزئینی ایده آل است که شما می توانید به صورت افقی یا عمودی ، بسته به روحیه و سبک دلخواه برای خانه خود ، نمایش دهید. از آنجا که به تعمیر و نگهداری شدید احتیاج ندارد ، بیشتر صاحبان مشاغل ترجیح می دهند از این موارد به عنوان یک کاربرد عالی در هتل ها ، بازارها ، کازینوها ، پارک های آبی و سایر موسسات تجاری خود استفاده کنند.