استفاده از داروهای استاتین برای کاهش کلسترول مورد حمله قرار می گیرد

بررسی چندین مقاله منتشر شده در Archives of Internal Medicine نشان داده است که اثربخشی داروهای استاتین زیر سوال است. بیشتر مطالعات ممکن است مغرضانه باشد و چندین س questionsال در مورد انگیزه های مالی و تخصصی محققان پزشکی که بسیاری از مطالعات بسیار تأثیرگذار را انجام داده اند ، مطرح شده است.

افزایش کلسترول به طور کلی یک عامل خطر محسوب نمی شود ، مگر اینکه در محدوده 400 باشد. دامنه بالایی طبیعی 200 به طور خودسرانه طبق قرارداد تعیین شده است و این سطح برای دانشمندان صنعت داروسازی شناخته شده بود ، تا میلیون ها بیمار را به عنوان نامزدهای استفاده از استاتین اسیر کند.

سطح کلسترول پایه ما معمولاً به ژنتیک مربوط می شود ، اما رژیم کم گلیسمی هترین متخصص قلب در مشهد و بهینه سازی هورمون به طور کلی تعداد و همچنین تری گلیسیرید را کاهش می دهد. ورزش منظم بدنی و خوردن مقدار زیادی فیبر همچنین به کاهش کلسترول خون کمک می کند.

یکی از بیماران من دانشمند داروسازی است که به دریافت یکی از داروهای استاتین مورد تأیید FDA کمک کرده است. او به من اعتراف کرد که این دارو ، مانند همه استاتین ها ، بسیار سمی است ، اما FDA آن را دوست دارد زیرا کلسترول را به طور موثر کاهش می دهد. برای کسانی که استاتین می خورند زیرا ارائه دهنده مراقبت های اولیه یا متخصص قلب شما اصرار دارند ، سعی کنید آن را فقط 3 روز در هفته مصرف کنید. همچنان کلسترول را با عوارض جانبی کشنده و ناتوان کننده کمتر از 200 نگه می دارد.

اگر می خواهید بیشتر بخوانید و از عمق این موضوع مطلع شوید ، یک نسخه از “آلزایمر مجدداً” خریداری کنید.

“Alzheimer’s Revisited” توسط دندانپزشکی در کارولینای جنوبی نوشته شده است. داستان جالب از دیدگاه او.

پدر هنری لورین بیش از 300 پوند وزن داشت. در 50 سالگی ضربان قلب نامنظمی داشت و به ملاقات متخصص قلبش رفت. متخصص قلب او را از رفتن به یک رژیم غذایی پریتیکین که تمام چربی و بیشتر پروتئین را از بین می برد ترساند. همچنین از پدر وی دوز داروی معروف استاتین برای کاهش کلسترول استفاده شد. طی یک سال پدر بیش از 200 پوند وزن کم کرد ، اما به بیماری آلزایمر مبتلا شد. در کالبد شکافی مغز همانطور که انتظار می رفت کوچک شده بود.

پدر هنری لورین یک برادر دوقلو داشت که وزن او نیز بیش از 300 پوند بود. او هرگز به عنوان داروی استاتین مانند برادرش قرار نگرفت و پیر شد و پیر 80 ساله بود. بدون بیماری آلزایمر. بنابراین … دکتر لورین به یک محقق پول پرداخت تا تمام ادبیات پزشکی را برای تحقیقات انجام شده روی استاتین هایی که توسط یک شرکت دارویی تأمین مالی یا حمایت نشده بود ، جمع آوری کند. آنچه او دریافت حیرت انگیز بود!

سو Malتغذیه ، حتی خفیف ، همراه با استاتین ها به شدت در بروز بیماری آلزایمر نقش دارند. همانطور که همه ما می دانیم ، افراد مسن برخی از جوانه های چشایی خود را از دست می دهند ، اغلب به تنهایی غذا می خورند و اغلب به دلیل بد دندان مصنوعی سو mal تغذیه می کنند. سپس پزشک خوش فکر آنها دارویی برای کاهش کلسترول تجویز می کند. طوفان کامل برای توسعه زوال عقل و کاهش عصبی.

استاتین ها بقا را طولانی نمی کنند و اغلب کیفیت زندگی را مختل می کنند. آنها داروهای طراح هستند و برای مصرف انسان مناسب نیستند. اگر همان تلاش پزشکان برای آموزش بیمارانشان در رژیم غذایی مدیترانه ای باشد و آنها را برای افزایش ورزش جسمی مربی کند ، تری گلیسیریدها و کلسترول آنها به طور طبیعی پایین می آید. بدون دارو